Andrej Babiš?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Gramon Polepy

 

Vítáme Vás na stránce, která jako jediná je zaměřená na komplexní služby jako jsou polepy příček a polepy jakéhokoliv jiného druhu. Na naší stránce prezentujeme naší práci, jejíž náplní jsou profesionální polepy billboardů, reklamních a informačních tabulí a stojanů.

Specializujeme se na polepy a celopolepy aut jako i ostatních dopravních prostředků. Polepy a montáž reklamních poutačů pro nás není žádným problémem.

Polepy příček

Proč polepy příček přímo od nás? Jsme profesionálové a naše firma je již dlouho na trhu. Máme mnohaletou praxi díky tisícovkám metrů polepených ploch. Garantujeme Vám kvalitní polepy příček i jiných ploch.

Díky našemu know-how Vám nabízíme vždy kvalitní práci, se kterou budete nadmíru spokojeni. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a řídíme se podle jeho přání. Jsme flexibilní a dodržujeme určené termíny.

Polepy příček

Vysoké požadavky na design a variabilitu vnitřních dispozic pro polepy příček lze jednoduše

splnit použitím přestavitelných příček MILT. Příčky jsou tvořeny prosklenými, plnými nebo částečně prosklenými moduly, doplněné dveřními segmenty.

Modulární systém stěn Vám umožní provádět změny dispozic velmi jednoduše a s minimálními náklady. Pro zachování vizuální komunikace a možnosti soukromí vnitřních prostor doporučujeme použít meziskelní horizontální žaluzie.

Vaše komentáře facebook

Poslední komentáře

 • NEVYDAT k trestnímu stíhání

  Guest
  Fandím p.Babišovi hlavně vydržte ustát ten tlak,jsou to zavistivci

  Číst dále...

   
 • Andrej Babiš

  Uršula
  Babiš ať jde do vězení.

  Číst dále...

   
 • JE TO CELÉ "ŮČELOVKA"

  David
  Myslím,že je to celé jen účelovka. A myslím,že ne jen on by si měl jít sednout,ale víc jak ...

  Číst dále...

   
 • JE TO CELÉ "ŮČELOVKA"

  Iva
  Koblihy nekoblihy, sednout si asi nikdo nepude :-( ale poradila bych všem, který hážou špínu na babiše ...

  Číst dále...

   
 • VŠICHNI JSOU NEVINNÍ

  Jarda
  Kobliha je mńamka... Díky Babišovi je mi z ní zeblití... Stejně jako hitler, díky němu nemůžeme nosit ...

  Číst dále...

   
 • VŠICHNI JSOU NEVINNÍ

  Jarda
  babiš je idiot

  Číst dále...

Absolutuní vítěz