Andrej Babiš?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Betonové ploty

Betonové ploty - GAMABEX - informuje:

 1. 3. Vytyčení trasy plotu Podél každého celého úseku plotu napněte lanko, které Vám zaručí, že plot bude v jedné linii. Lanko by mělo být umístěno tak, že lícuje s přední stranou plotu, přesněji řečeno s přední stranou sloupků. Pokud stavíte plot do oblouku (půdorysně), lanko pravděpodobně nebudete potřebovat.
 1. 4. Hloubení děr Sloupky se standardně osazují na osovou vzdálenost 2,05 m (viz bod 5. Osazení sloupků). Díra se hloubí do hloubky rovnající se délce části sloupku na níž není drážka. Tato délka je proměnlivá podle výšky plotu:

   Na sloupek pro plot 1,5 m je přesah bez drážky 70 cm (celková délka sloupku 220 cm), tedy je potřeba vykopat díru alespoň 70 cm.

   Na sloupek pro plot 2,0 m je přesah bez drážky 75 cm (celková délka sloupku 275 cm), tedy je potřeba vykopat díru alespoň 75 cm.

   Na sloupek pro plot 2,5 m je přesah bez drážky 90 cm (celková délka sloupku 340 cm), tedy je potřeba vykopat díru alespoň 90 cm.

Ideální je udělat pod sloupkem v díře betonové lůžko, takže díru vykopejte o pár centimetrů hlubší, betonový sloupek se Vám bude lépe osazovat do úrovně vypočtené pro daný segment (nulové pro rovný terén, odskočené pro stavbu plotu do svahu).

Díra by měla mít v průměru 30-50 cm šířku, záleží od podloží, do kterého sloupky osazujete. Pro většinu realizaci postačí průměr díry cca. 40 cm, pro skalnaté podloží cca. 30 cm a pro kyprou půdu například po navážce zeminy je lepší přidat 5-10 centimetrů šířky pro jistotu.

Vaše komentáře facebook

Poslední komentáře

 • NEVYDAT k trestnímu stíhání

  Guest
  Fandím p.Babišovi hlavně vydržte ustát ten tlak,jsou to zavistivci

  Číst dále...

   
 • Andrej Babiš

  Uršula
  Babiš ať jde do vězení.

  Číst dále...

   
 • JE TO CELÉ "ŮČELOVKA"

  David
  Myslím,že je to celé jen účelovka. A myslím,že ne jen on by si měl jít sednout,ale víc jak ...

  Číst dále...

   
 • JE TO CELÉ "ŮČELOVKA"

  Iva
  Koblihy nekoblihy, sednout si asi nikdo nepude :-( ale poradila bych všem, který hážou špínu na babiše ...

  Číst dále...

   
 • VŠICHNI JSOU NEVINNÍ

  Jarda
  Kobliha je mńamka... Díky Babišovi je mi z ní zeblití... Stejně jako hitler, díky němu nemůžeme nosit ...

  Číst dále...

   
 • VŠICHNI JSOU NEVINNÍ

  Jarda
  babiš je idiot

  Číst dále...

Absolutuní vítěz